Filtrace vody

Filtrace vody, filtrace na pitnou vodu, filtrování vody ze studny - pod těmito pojmy se nachází proces, který Vám zajistí pitnou vodu dle limitních hodnot. Je důležité vědět, co vlastně Vaše voda obsahuje za prvky.  Podle rozboru vody Vám navrhne naše firma příslušnou filtraci vody, ať už pro rodinný dům nebo pro firmu či zemědělské družstvo.   

Filtrace vody ze studny

Pomocí příslušné náplně, regeneračního činidla (je-li potřeba) a procesu iontovýměna nebo oxidace, se filtrují z vody jednotlivé nečistoty v podobě železe (Fe), manganu (Mn), tvrdosti vody (Ca+Mg) aj.  Dále je potřeba z vody filtrovat mechanické nečistoty, které se dostávají v podobě písku, tvrdých úsad nebo kalu z potrubí ze studny nebo při odstávkách z vodovodního potrubí.

Filtrace železité vody

Pokud voda obsahuje prvky jako jsou železo a mangan, je potřeba navrhnout filtraci na železitou vodu a manganičitou vodu. Další veličiny, s jakými se často ve vodě setkáváme, je vápník a hořčík nebo-li tvrdost vody. Proti vápníku a hořčíku navrhujeme změkčovací filtraci, jež odstraňuje tvrdost vody. Běžně se zabýváme i hodnotami dusičnanů, dusitanů, chloridů,  amonných iontů, síranů, CHSK Mn(chemická spotřeba kyslíku provedená manganistanem), bakterií atd. Dokážeme z vody vyfiltrovat téměř všechno.

V případě, že uvažujete o pořízení filtrace vody pro rodinný dům, zvolte naši firmu. Vyřešíme problémy Vaší vody. Provedeme základní rozbor vody, nebo zařídíme celkový rozbor vody, kde se měří  i prvky, které způsobují zápachy, jako např.Amonné ionty, CHSK Mn, bakterie, sírany, atd. Uděláme z Vaší špinavé a zapáchající nepitné vody vodu pitnou.

 


Fotogalerie
příloha
přílohaúprava vody | filtrace vody | rozbor vody

Mohlo by Vás také zajímat: filtrnavodu.czúpravavody.eu